Informacja o rekrutacji i zapisach

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego oraz w celu minimalizacji ryzyka zarażenia się koronawirusem zachęcamy zainteresowane osoby do składania wniosków rekrutacyjnych lub zapisu w zaproponowanej formie:

• poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą EPUAP (wymagane jest posiadanie konta EPUAP),
  • poprzez skrzynkę pocztową spg@olecko.edu.pl,
  • poprzez wrzucenie wniosku do skrzynki pocztowej zamontowanej przy głównych drzwiach wejściowych do szkoły,
  • pocztą tradycyjną na adres szkoły

Wnioski są dostępne do pobrania na stronie internetowej szkoły w zakładce Zapisy i rekrutacja. Jeżeli preferowaną formą przekazania wniosku jest postać elektroniczna, to należy pobrać odpowiedni wniosek ze strony szkoły, wypełnić go i zeskanowany przesłać na adres spg@olecko.edu.pl. Możliwe jest także przesłanie zdjęcia wypełnionego wniosku na ww. adres skrzynki pocztowej szkoły.