Organizacja dowozu uczniów do szkoły w roku szkolnym 2020/2021

W związku z zapytaniami o dowóz uczniów do szkoły informujemy, że organizacja dowozu uczniów do szkoły w roku szkolnym 2020/2021 pozostaje bez zmian. Kursy autobusów są takie same jak w minionym roku szkolnym.

4 myśli na temat “Organizacja dowozu uczniów do szkoły w roku szkolnym 2020/2021

1. Witam Serdecznie.
    Proszę o szczegóły informacji dowozu dzieci do szkoły, ponieważ mieszkamy tu od niedawna. A dzieci będą uczęszczać do szkoły w Gąskach. Pozdrawiam

1. Dzień dobry, na początku tygodnia opublikujemy na stronie harmonogram dowozów uczniów. A z jakiej jesteście Państwo miejscowości?

1. Dzień dobry. Przepraszamy, że odpisuję z opóźnieniem. W Zajdach autobus przyjedzie około 7.45, ale warto czekać trochę wcześniej.
          W autobusie szkolnym obowiązują maseczki. Rodzice/opiekunowie na terenie szkoły także muszą nosić maseczki. W tym roku nie ma ogólnego rozpoczęcia roku szkolnego, a jedynie spotkania dzieci i rodziców z wychowawcą klasy. Spotkania rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają około godziny, po czym dzieci wrócą do domu autobusami.
          Gdybyście Państwo mieli jakieś pytania to jestem pod telefonem 510 823 439.
          Z poważaniem, Wojciech Ignatiuk- wicedyrektor szkoły.