Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Już niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny 2020/2021. Pragniemy Was wszystkich serdecznie powitać w naszej szkole po wakacyjnym wypoczynku.

Ze względu na aktualny stan epidemii oraz bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców w tym roku szkolnym zamiast uroczystego rozpoczęcia w sali gimnastycznej szkoły odbędą się spotkania uczniów i rodziców z wychowawcami klas. Rozpoczną się one 1 września o godzinie 9.00 i potrwają około godziny. Po spotkaniach uczniowie odjadą autobusami do swoich domów.

Spotkanie dzieci i rodziców z wychowawcą w Zespole Wychowania Przedszkolnego w Kijewie odbędzie się 1 września o godzinie 9.00.

Autobusy przywiozą Was do szkoły według takiego samego rozkładu jak w minionym roku szkolnym. Pamiętajcie, że w autobusie szkolnym obowiązuje Was noszenie maseczki. Rodzice, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniach z wychowawcą klasy muszą także nosić maseczkę na terenie szkoły. Przed wejściem do szkoły każdy wchodzący musi zdezynfekować ręce.

Wszystkich ważnych informacji o funkcjonowaniu szkoły w trakcie epidemii udzielą Wam wychowawcy podczas spotkań 1 września.

Do zobaczenia w szkole, Katarzyna Kondratowicz- dyrektor szkoły.