Niezwykłe spotkanie z uczniami klasy II

Niezwykły gość odwiedził we czwartek drugoklasistów.  Dr Elżbieta Milewska czytała opowiadanie Mali Bohaterowie „Iza i Nikola”, a następnie przeprowadziła wspaniałe zajęcia o zasadach udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach oraz o zagrożeniach powodowanych przez spożywanie „energetyków”. Uczniowie mieli okazję poznać podstawowe przyrządy do badań fizykalnych, a nawet zbadali swoje podstawowe parametry życiowe. Na co dzień Pani Ela jest Adiunktem , wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach, czyli uczy studentów  – przyszłe pielęgniarki  i ratowników medycznych. Oprócz tego pracuje na Oddziale Stacji Dializ w suwalskim szpitalu. Serdecznie dziękujemy Pani Eli  i Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach za niezwykłe chwile i wspaniałe upominki.

Spotkanie odbyło się w ramach innowacji pedagogicznej „W magicznym świecie książek” – czytania metodą bostońską autorstwa Pani Iwony Grabek.