Zachęcamy uczniów klas I-VIII do udziału w szkolnym konkursie na wykonanie ozdoby choinkowej.

Zasady konkursu:

1. Ozdoba choinkowa musi być wykonana samodzielnie, bez użycia gotowych, kupionych elementów.
  2. Ozdoba choinkowa musi przybrać kształt figury geometrycznej: przestrzennej lub płaskiej. Ozdoba choinkowa może składać się z kilku figur geometrycznych.
  3. Zdjęcie wykonanej pracy wyślij na adres wignatiuk@spgaski.edu.pl do dnia 18 grudnia 2020 r. W wiadomości napisz imię i nazwisko autora pracy oraz klasę.
  4. Najpiękniejsze prace oceni i nagrodzi komisja konkursowa w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz klasy IV-VIII.
  5. Komisja konkursowa będzie oceniać kreatywność, dokładność oraz estetykę wykonanej pracy.
  6. Wyniki konkursy będą zaprezentowane do dnia 22 grudnia 2020 r. na stronie internetowej naszej szkoły.

Jeżeli chcesz wykazać się swoją pomysłowością i talentem, weź udział w konkursie.

Galeria prac uczniów: