Informacje o nauczaniu zdalnym

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele
Od poniedziałku 1 marca uczniowie klas I-III będą uczyć się zdalnie, podobnie jak uczniowie klas IV-VIII. Dzieci z zespołów wychowania przedszkolnego w Gąskach i Kijewie oraz dzieci z oddziału przedszkolnego uczęszczają do szkoły bez zmian.
Uczniowie klas I-III bedą łączyć się na zajęcia z nauczycielami poprzez szkolną platformę Google tak, jak to robiły wcześniej w okresie edukacji zdalnej.
Proszę o zadbanie o sprzęt komputerowy oraz systematyczne łączenie się na zajęcia. Przypominam, że najwygodniej dołączyć do zajęć online poprzez Kalendarz Google po zalogowaniu się na konto ucznia. W Kalendarzu Google będą widoczne wszystkie aktualne zajęcia online.

Wszystkie problemy techniczne proszę zgłaszać dla wychowawców klas lub na adres e-mail wignatiuk@spgaski.edu.pl.