Zapraszamy uczniów i rodziców do spotkań z wychowawcami klas w dniu 1 września o godzinie 9.00. Epidemia niestety nas nie opuszcza, więc musimy zrezygnować z uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego.
Oto przydział klas do spotkań z wychowawcami:

• oddział przedszkolny sala gimnastyczna
  • Klasa I Marta Liszewska-Banas mały bud. sala 3
  • Klasa II Beata Grzęda mały bud. sala 6
  • Klasa III Beata Chojęta mały bud. sala 4
  • Klasa IV Izabela Osiecka sala nr 1
  • Klasa V Anna Milewska sala nr 5
  • Klasa V I Ewa Luberecka sala nr 3
  • Klasa VII Wojciech Tatarczuk sala nr 4
  • Klasa VIII Agnieszka Poświata sala nr 2

Dzieci uczęszczające do Zespołu Wychowania Przedszkolnego w Kijewie zapraszamy wraz z rodzicami na rozpoczęcie 1 września o godzinie 9.00 do budynku ZWP w Kijewie.

Dzieci uczęszczające do Zespołu Wychowania Przedszkolnego w Gąskach zapraszamy wraz z rodzicami na rozpoczęcie 2 września o godzinie 9.00. Wychowawczynie czekają na dzieci od godziny 8.30 i spotykają się z nimi w swojej sali (budynek koło stołówki szkolnej)

Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki w częściach wspólnych szkoły, np. korytarze szkolne.