„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem sięw przedszkolu– o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi,patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat…”

R. Fulghum

Stwierdzenie to wspaniale wyraża istotę wychowania przedszkolnego. W naszym Oddziale przedszkolnym każdego dnia staramy się zapewnić wychowankom bezpieczny oraz wszechstronny rozwój intelektualny, emocjonalny, zdrowotny i społeczny. Łączymy najlepsze tradycje z zadaniami dnia dzisiejszego i wyzwaniami przyszłości. Dobrym przykładem takiej pracy były działania podjęte we wrześniu i październiku. Był to czas niezwykle intensywny i zaskakujący dla naszych “Zerówiaków”. Pomimo sytuacji epidemiologicznej w kraju, pogody płatającej figle, czas który spędziliśmy w przedszkolu wykorzystaliśmy najlepiej jak potrafiliśmy.

Zobaczcie Państwo sami…

Weronika Gaworska- wychowawca oddziału przedszkolnego