Samorząd Uczniowski ogłasza, że 10 listopada 2021 roku społeczność szkolna będzie obchodziła Święto Szkoły połączone z obchodami Święta Niepodległości.

Wszystkich uczniów i nauczycieli zapraszamy do zaangażowania i wspólnego przygotowania uroczystości. Zapewniamy dobrą zabawę i oferujemy wiele atrakcji.

W programie obchodów:

1. Uroczysta akademia z okazji Święta Szkoły i Święta Niepodległości pod hasłem „Odkrywamy karty historii”– 9.00 – 10.00
  2. Ślubowanie uczniów klasy I
  3. Prezentacja kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
  4. Prezentacja produktów kulinarnych poszczególnych klas – przygotowanie i przedstawienie.
  5. Turniej wiedzy o Patronie Szkoły – Marszałku Józefie Piłsudskim – w blokach klasowych: kl. I-III, kl. IV-VIII – 12.00 – 13.00
  6. Rozgrywki sportowe – zgodnie z propozycją uczniów – 12.00 – 14.00

W tym dniu nie przewidujemy zajęć edukacyjnych, wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy.

Poza tym zapewniamy wiele atrakcji, np. kawiarenkę prowadzoną przez klasę VIII, której dochód przeznaczymy na Radę Rodziców.

Wszyscy uczniowie wezmą udział w głosowaniu na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.