25 kwietnia odbyły się w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach „Zabawy z jajem”, do której zaprosiliśmy dzieci z SP Judziki i SP Babki Oleckie. Szukaliśmy ukrytych na terenie ogrodu symbolicznych jaj, uczestniczyliśmy w konkurencjach sportowych: slalom z jajem na rakiecie tenisowej, rzut jajem na odległość. Na koniec były dwie najlepsze na świecie, tak powiedziały dzieci, zabawy: bombowe jaja i mokra niespodzianka, w których dzieci dały upust swojej naturalnej, dziecięcej radości. Oczywiście były i inne atrakcje, bańki mydlane, tyrolka, ognisko, kiełbaski, czekolady, zabawy plastyczne i możliwość wybiegania i się i wykrzyczenia do woli. Nie przeszkodził nam nawet chłód i brak słońca. Wszystkich rozgrzewał nieskrępowany śmiech dzieci.

Dziękujemy naszym gościom za cudowną zabawę.