Słońce, czy deszcz, burza, czy grad nic nam nie przeszkodzi w świętowaniu Dni Rodziny. Społeczność szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 czerwca uczciła to wyjątkowe święto pomimo niesprzyjającej pogody. Dzieci przygotowały prezentacje. Był teatrzyk, wierszyki, tańce, piosenki, życzenia i prezenty. Dzieci obdarowały Rodziców drobnymi prezentami przygotowanymi własnoręcznie, a Rodzice przygotowali dzieciom baaaardzo słodki poczęstunek. Ciasta, cukierki, ciasteczka, owoce i przepyszne gofry przygotowane przez panią Edytę Wasilewską znikały w oka mgnieniu. Rodzice pamiętali również o drobnych upominkach dla swoich pociech. Koło Gospodyń Wiejskich i Sołectwo Gąski zapewniło dzieciom wyjątkową atrakcję jaką był dmuchany zamek, popkorn oraz hot dogi. Tradycyjnie wszyscy dostali lody. Taka ilość słodyczy starczy nam do następnego święta dzieci, mam i tatusiów, może:)