Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym z okazji Dnia Ziemi „Zielona Energia”!

Chcemy zachęcić uczniów do tworzenia dzieł sztuki, które przedstawią zalety energii odnawialnej i jej wpływ na środowisko.

Prace wraz podpisanymi dokumentami (formularz zgłoszeniowy, regulamin, klauzula informacyjna, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) należy złożyć w sekretariacie ROK MG (Plac Wolności 22) w godz. 8.00-15.00 do 14 kwietnia

17 kwietnia prace zostaną udostępnione na profilu facebookowym Fotowoltaika System. Praca z największą liczbą polubień otrzyma Nagrodę Internautów. Głosowanie trwać będzie do 21 kwietnia do godz. 14.00.

Ogłoszenie wyników nastąpi 21 kwietnia 2023 r. na stronie internetowej Fotowoltaika System, Starostwa Powiatowego w Olecku, Urząd Miejski w Olecku, Regionalny Ośrodek Kultury “Mazury Garbate” w Olecku.

Rozdanie nagród odbędzie się 22 kwietnia 2023 r. o godz. 17.00 w Teatrze AGT – OD NOWA

Regulamin konkursu w załączniku na stronie internetowej Fotowoltaika System, Starostwa Powiatowego w Olecku, Urząd Miejski w Olecku, Regionalny Ośrodek Kultury “Mazury Garbate” w Olecku.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Dodatkowo już dziś zapraszamy na galę wręczenia Nagród, która odbędzie się 22 kwietnia 2023 r. w Teatrze AGT – OD NOWA.

W programie:

17.00 – wystawa prac konkursowych

17.30 – rozdanie nagród

17.45 – koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Olecku

18.15 – licytacja zwycięskich prac konkursowych z której dochód będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Małgorzaty Nikielec i jej syna Wiktora.