Platforma G Suite (Google)

G Suite to zintegrowane narzędzia od Google, dzięki nim zdecydowanie prostsza i wygodniejsza jest praca w sieci (te usługi to np. poczta, dokumenty, arkusze, formularze, prezentacje, kalendarze, witryny, nielimitowany dysk, oraz aplikacja Classroom). Classroom łączy wszystkie wymienione powyżej narzędzia i pozwala całkowicie odmienić sposób współpracy między uczniami, a nauczycielami. Dzięki tej usłudze mamy możliwość przenieść nasze szkolne działania online. Zmienia też sposób myślenia – działamy z uczniami w cyfrowym świecie jako sieć społecznościowa, na bieżąco komentujemy, dzielimy się informacjami, linkami, udostępniamy materiały. Jest to świetne narzędzie ułatwiające pracę nauczycielom i uczniom . W sumie to duża oszczędność czasu i energii dla wszystkich użytkowników.

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wykorzystują platformę G Suite w zajęciach zdalnych oraz zajęciach projektowych. Każdy uczeń klas I-VIII otrzymuje od swojego wychowawcy dane dostępowe do uczniowskiego konta Google.

Logowanie do Classroom dla ucznia

Dostęp do platformy możliwy jest ze szkolnego konta Google. Można logować się z komputera lub smartfona (w tym przypadku musisz dodać kolejne konto Google na swoim telefonie w ustawieniach).

Prezentacja o sposobie dołączania do zajęć przez ucznia:

Lekcja on-line

Nauczyciele mają także możliwość zorganizowania dla Was lekcji on-line (audio+video). Zapoznaj się z prezentacją o dołączaniu do lekcji online.

Szkolną platformę G Suite obsługuje Pan Wojciech Ignatiuk. W razie problemów technicznych lub pytań prosimy o kontakt na adres e-mail wignatiuk@spgaski.edu.pl.

Służbowe adresy e-mail nauczycieli (w razie pytań prosimy o kontakt na podany adresy e-mail)

  • Agnieszka Poświata- aposwiata@spgaski.edu.pl
  • Anna Milewska- amilewska@spgaski.edu.pl
  • Barbara Zdanewicz- bzdanewicz@spgaski.edu.pl
  • Beata Grzęda- bgrzeda@spgaski.edu.pl
  • Danuta Pieńkos- dpienkos@spgaski.edu.pl
  • Ewa Luberecka- eluberecka@spgaski.edu.pl
  • Iwona Grabek- igrabek@spgaski.edu.pl
  • Jacek Malinowski- jmalinowski@spgaski.edu.pl
  • Jarosław Bańkowski- jbankowski@spgaski.edu.pl
  • Kamil Ciborowski- kciborowski@spgaski.edu.pl
  • Katarzyna Kondratowicz- kkondratowicz@spgaski.edu.pl
  • Mariusz Luberecki- mluberecki@spgaski.edu.pl
  • Marta Liszewska-Banas- mbanas@spgaski.edu.pl
  • Maryla Dądrowska- mdabrowska@spgaski.edu.pl
  • Paula Sawicka- Dymińska- pdyminska@spgaski.edu.pl
  • Wojciech Tatarczuk- wtatarczuk@spgaski.edu.pl
  • Wojciech Ignatiuk- wignatiuk@spgaski.edu.pl
  • Wojciech Mikołajczyk- wmikolajczyk@spgaski.edu.pl
  • Ilona Waszczuk- iwaszczuk@spgaski.edu.pl
  • Barbara Rouf- brouf@spgaski.edu.pl